Startujemy!


Po wielu latach pracy w branży IT i przyglądaniu się zmaganiom wielu właścicieli witryn oraz sklepów internetowych wychodzimy na przeciw z ofertą naszej firmy skoncentrowaną na praktycznym analizowaniu SEO.

Ofertą, która nie będzie pouczać i dostarczać suchej teorii o optymalizacji w wyszukiwarkach, ani nie będzie też niepraktycznym pakietem informacji, które osobie nie obytej w świecie internetowych niuansów i SEO wydawać się może tajemniczy i nic nie znaczący.

optymalizacja-analizy-raporty-seo

Po co jesteśmy?

Każdy właściciel strony internetowej czy też sklepu on-line z pewnością słyszał o potrzebie pozycjonowania optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarek i wszystkimi powiązanymi z SEO (ang. search engine optimalization) kwestiami. Bycie przyjaznym dla wyszukiwarek to dla wielu przedsiębiorców prowadzących swoją działalność w Internecie to prawdziwe być albo nie być. Jak przybić się przez tysiące wyników w wyszukiwarce, aby trafić do klienta, który spośród tych wszystkich propozycji wybierze akuratnie waszą firmę? Jak wyprzedzić konkurencję, jak zbadać jej przygotowanie do konkurowania na tak trudnym rynku?

Jesteśmy po to, aby pokazać problemy stojące na drodze waszego internetowego biznesu do sukcesu. Naszą misją jest dostarczenie w sposób przejrzysty i zrozumiały praktycznej wiedzy prowadzącej do poprawy pozycji Twojej strony WWW lub sklepu internetowego.

Czym się zajmujemy?

  • Po pierwsze analizą bieżące pozycji strony WWW czy też sklepu internetowego w sieci.
  • Po drugie wskazaniem problemów, z którymi zmagacie się w kontekście SEO.
  • Po trzecie dostarczeniem praktycznych wskazówek i informacji na temat poprawy tego stanu w postaci czytelnego raportu.

Co nas wyróżnia?

W przeciwieństwie do innych firm nasza działalność skupia się na konkretach. Nie uzależniamy Cię od długotrwałej współpracy, ponieważ dostarczamy rzetelnych informacji, które są receptą na poprawę sytuacji i stanu rzeczy związanego z SEO Twojej strony WWW. Przy nas nie będziesz miał wątpliwości czy aby na pewno jesteśmy skuteczni, ponieważ wskazujemy realne problemy i błędy SEO. Dostarczamy przy tym namacalnych efektów naszej pracy w postaci raportów, na postawie których możesz samodzielnie poprawić SEO swojej witryny lub zlecić te czynności swoim pracownikom. Wydaje się proste? Bo tak w rzeczywistości jest. Najtrudniejsze jest znalezienie i dostrzeżenie przeszkód, które stoją na drodze do poprawnej optymalizacji strony pod kątem skutecznego jej pozycjonowania. Przekonaj się jak niewiele trzeba, aby w dłuższym czasie poprawić swoją pozycję w wyszukiwarkach i osiągać coraz to lepsze wyniki.

Chcesz się przekonać? Sprawdź nasze pakiety oraz ofertę związaną z branżą IT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *